Вы должны включить Javascript в вашем браузере для оптимальной работы сайта и отображения разделов полностью.
Insta place

Центр культуры вина «Шабо»

Шабо – один из самых старых районов Европы, где традиции виноделия были заложены еще в древности. Швейцарские поселенцы основали колонию виноделия Шабо в 1822 году.
Мне нравится
Поехали!
Добавить в путешествие

Центр культуры вина «Шабо»

Шабо – один из самых старых районов Европы, где традиции виноделия были заложены еще в древности. Швейцарские поселенцы основали колонию виноделия Шабо в 1822 году.

Центр культуры вина «Шабо» является туристическим объектом в Украине, где находятся виноградники и винный комплекс, большое высокотехнологичное предприятие, двухсотлетние винные погреба, винохранилища общей площадью 10 тыс. кв. м, уникальный музей, художественный ансамбль «Трилогия виноградной лозы», современные дегустационные залы, оригинальные архитектурные комплексы и выставка ландшафтного дизайна. Туры в «Шабо» увлекательны и разнообразны. Посетители имеют возможность принять участие в винных и семейных турах, образовательных программах для повышения культуры употребления вина, турах выходного дня.

Гостей сопровождают высококвалифицированные гиды, продолжительность винных туров составляет около 3 часов. Винный бутик представляет ассортимент продукции ТМ «Шабо» – более 70 видов самого высокого качества. Здесь вы также можете купить вино и сувениры «Шабо».

Центр культуры вина «Шабо» был признан открытием десятилетия в области туризма в апреле 2011 года. По рекомендации Совета Европы он был внесен в список «Культурного наследия Европы» и включен в европейскую карту музеев вина в сентябре 2011 года.

Подробнее
Скрыть
Оценки Отзывы 6

Одесская область, улица Швейцарская, 10 Шабо

46.141489 | 30.372670

Расписание экскурсий: 10.00; 13.00; 16.00

(048) 7000210

Сайт

Локация на Google

Отзывы 6

dina190468

16.07.2020
Чудове місце, прекрасна екскурсія та дегустація. Власники - молодці! Інвестиції у виробництво зроблені просто колосальні. На цій вулиці поруч є чудова сироварня. На жаль, дістатися зручно тільки авто. Місцева влада могла б потурбуватися про туристів. Але маємо, що маємо, як завжди.

Вікторія Фримерштейн

18.07.2018
Дуже цікава екскурсія. Окремий респект екскурсоводу, роз'яснює цікаво і дуже гарно підлаштовується під групу. Дегустація 6 вин у стандартному пакеті за 280 грн. Територія чудова, протягом екскурсії показують 2 відео в окремих залах, музей вражає, водять і на виробництво. Окрема краса - фонтан Діоніса. Діти до 10 років у супроводі дорослих безкоштовно. Персонал ввічливий, водять малечу в туалет, супроводжують по території максимально коректно. Враження цілковито позитивні.
Информация взята с google.com

Ігор Солотва

15.07.2018
Сама історія виникнення та розвитку підприємництва доволі цікава , але те як показали нам процес бродіння вина то мене вбило...) Розставили нас вкруг фонтану , ввімкнули цей фонтан з підсвіткою , вода побурлила і на тому все... На рахунок дегустації, люди зайшли в кімнату , випили по 20грм вина , закусили крекером) , 5хв вони вийшли..це я про екскурсію за 280грн з дегустацією. На мою думку ця екскурсія більше заключається в історії ШАБО , а ніж у самому процесі виробництва...
Информация взята с google.com

Наталка Оксіна

10.07.2018
Цікаво. Ми для себе відкрили вина "Шабо", раніше на цього виробника не звертари увагу. Можете брати собою дітей, вони хочь нічого не розуміли проте їм було цікаво розглядати і ходити по різним цехам. Беріть фотіки, можна фоткати усе де вас будуть водити...
Информация взята с google.com

Savka

04.07.2018
все продумано і розраховано на туристів,початок екскурсії біля каси і закінчення у фірмовому магазині, де всі розбіглися по прилавках. на самій території маленький фонтан від якого тече маленька річушка в маленьке озерце де у водоростях поховався парчевий короп, це мабуть єдине місце де можна зробити 2-3 цікаві фото. далі музей з двома кінозалами і з десяток маленьких комнатушок, решта екскурсії про 20 тонні ємності та решту не цікавого,спостерігання самого процесу розливання вина в бочки чи бутилки не було. екскурсії для справжніх цінителів виноробної промисловості та потрачених коштів не варта.
Информация взята с google.com

Макс Витальевич

30.06.2018
Брали VIP екскурсію з дегустацію. Тож були вдвох і дуже сподобалося. Хто дійсно цікавиться віноробством, то раджу саме VIP екскурсію брати. Проводиться по всім приміщенням ( стандартна екскурсія більш поверхнева). Екскурсовод ( у нас був Вадім) цікаво розповідає, охоче фотографує та відповідає на запитання. Дегустація пізнавальна та повна. Декілька видів вина, хліб, сир. Раджу до відвідування.
Информация взята с google.com

Что посмотреть

Достопримечательности архитектуры

Chateau Lacarin (Шато Лакарен)

ул. Садовая, 58, с. Шабо, Белгород-Днестровский р-н

Церкви, костелы, монастыри

Подземная церковь в Аккермане

ул. Шабская, 116, Белгород-Днестровский

Достопримечательности архитектуры

Скифская могила в Белгороде-Днестровском

Шабская улица, 81, Белгород-Днестровский

Достопримечательности архитектуры

Сарматский склеп

ул. Кутузова, 1, Белгород-Днестровский

Крепости, замки, дворцы

Аккерманская крепость

улица Адмирала Ушакова, 2В, Белгород-Днестровский

Достопримечательности архитектуры

Санжейский маяк

с. Санжейка

Где остановиться?

Санатории

Раскопки античного города Тира

улица Адмирала Ушакова, 2В, Белгород-Днестровский

Кемпинги

Глемпинг "Mandrа"

ул. Лиманская, 10, Затока

Подпишитесь на рассылку новостей и предложений от discover.ua и наших партнеров

Нажимая кнопку, вы соглашаетесь с Правилами и условиями.